Motoinzerce odcizené motocykly

Přidat >

Motoshop >

TipMoto >

MotoOdkazy >

Facebook

Výpis krádeže id 866

BMW K75S

Popis motorky:

Nadále hledám svůj motocykl BMW K 75 S ukradený v Pomněnicích 2.5.2022 mezi 3– 6h ranní. Bylo zjištěno, že motocykl byl ukraden partou zlodějů Robertem T a Jakubem S a odvezen VW pasatem B5 modré barvy s vlekem do vesnice Buková za Vlašimí, kde byl motocykl ještě v květnu. Poté byl opět převezen neznámo kam.
Motocykl byl postaven jako výstavní kus z havarovaného motocyklu. Bylo na něm použito mnoho nových dílů, ale stroj měl poškozený rám a přední vidlice. Ty jsem sice opticky vyrovnal, ale na stroji se nedalo jezdit /byl zkřivený/.Kapotáže a mnoho dílů bylo opravováno, stroj byl i celkově lakován.
Stroj byl sice pojízdný, ale 11let odstavený v garáži ze které byl ukraden. Zprovoznění je pro toho kdo ho nyní vlastní nesmyslné. Vzhledem jak málo je těchto motocyklů v tomto provedení je neuskutečnitelný i jeho prodej jak v dílech, tak celého stroje.
Odměna za navrácení, popřípadě informaci vedoucí k nalezaní stroje je 10 000Kč.
Stroj by se měl nacházet pravděpodobně pořád -Vlašimsko, Benešovsko. Samozřejmě může být už i úplně jinde, popř. někde odstaven napospas osudu.
Za každou informaci budu rad!

kraj: Středočeský

Město: Benešov

Telefon: 731 373 288

Vloženo: 25. 6. 2022

MotoInzerce.cz - soukromá motocyklová inzerce TipMoto.com - nabídky motobazarů
© 2002-2024 MotoStar.cz & Jiří Kalenský & itDesign (grafika)
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Další informace